Nakşibendi Tarikatı - Öz değerleriyle birlikte.
ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

VİDEO ARA


Adem Topal Hocadan Bir Sofi Oluş Anısı. Mutlaka İzleyin.

Açıklama : Peygamber Efendimizin (Sav) Gavs-ı Sani Hazretlerine teveccühü. Bu kapının değerini bil kurbanım, bugünde dünlerin yarını idi, sıkı sıkı sarıl Gavs'a.. Vird, Rabıta, Hatme, Hizmet gibi nimetlerin değerini bil inşaAllah.

Çubuklu'dan İbrahim Karakuzu adlı sofinin kısa bir anısı. Gavs-ı Sani Hazretlerinin elinde tövbe etmesi ve intisap etmesi, sonrasında Peygamberimizi (SAV) rüyasında görmesi.

Anlatan: Adem Topal Hoca, Semerkand TV
Anahtar Kelimeler : Adem Topal Hoca   Semerkand TV  
Kategori : Menzil
İzlenme : 13596
Tarih : 20 Mayys 2014
Ekleyen :
Link Ver :
Sitene Ekle :

(c) Web sitemizin Vakıf, dernek vb. kuruluşlar ile resmi bir bağı kesinlikle yoktur, tamamen kişisel çabalarla kurulmuş bir web sitesidir. Ancak istifade edilmesi için yazı ve linklerini kaynak belirterek yayınlayıp, destek verdiğimizde olabilir. Ayrıca diğer kaynaklardan, ehli sünnet çizgisinde gördüğümüz çalışmaları kaynak göstererek sitemizde yayınlamaktayız. Niyetimiz, sayısız faydasını gördüğümüz, Kuran ve Sünnet esaslı bu yüce Nakşibendi yolunu insanların tanıması ve istifade etmesine vesile olabilmektir. Sitemizden emeğe saygı çerçevesinde kaynak göstererek her türlü alıntı yapılabilinir. www.NaksibendiTarikati.com
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi